Видалити рахунок Parimatch

Зареєстровані гравці Parimatch іноді мають запитання: як видалити обліковий запис? Деякі можуть сказати: навіщо його видаляти – Просто не введіть сайт! Але якщо людина ризикує розробити залежність від азартних ігор, цей метод не можна назвати ідеальним, щоб припинити ставки на гроші, оскільки беттор все ще спокушається відвідати його рахунок.

Обліковий запис Parimatch Delete

Як видалити та заблокувати рахунок на Parimatch?

Щоб видалити профіль, вам потрібно подати запит до групи підтримки з відповідним запитом. Кнопка для запуску чату в прямому ефірі розташована в нижній частині домашньої сторінки. Напишіть номер телефону, електронну пошту та ім’я, вказане в обліковому записі, додайте стислий та інформативний опис вашого запиту.

Ви також можете зв’язатися з технічною підтримкою електронною поштою або телефоном. Ви можете отримати контактну інформацію від служби підтримки ” Розділ офіційного веб -сайту букмекера.

Якщо ви надішлете запитання в чаті про те, як видалити обліковий запис у Parimatch, відповідь оператора прийде протягом декількох хвилин. Якщо ви отримаєте консультацію по телефону, відповідь буде надана негайно. Якщо ви напишете лист на електронну пошту, відповідь надійде протягом декількох днів у вигляді інструкцій.

Якщо ви вирішили позбутися свого облікового запису, видалити або змінити свій рахунок:

  • адреса електронної пошти;
  • ідентифікатор облікового запису;
  • Ідентифікатор платіжної системи.

Пам'ятайте, коли гравець реєструє та відбиває необхідні скриньки, він дає згоду на обробку особистої інформації. Це означає, що інформація про користувача буде передана в базу даних офісу букмекера.

Крім того, перед тим, як видалити рахунок, ви повинні зняти кошти, доступні на рахунку, оскільки після подання запиту на технічну підтримку залишок стане недоступним. Будьте готові до того, що ви не зможете видалити всю інформацію. Інформація про користувачів зберігається в базі даних Bookmaker. Однак ви не зможете зробити ставку на гроші на спортивні ігри та дозволити у своєму профілі, а також зареєструватися знову.

Також, якщо вас цікавить питання, як видалити з ПаріМатч, розгляньте альтернативу – неактивність профілю. Якщо Bettor не здобуває гроші на залишок, не зробив ставок, не здійснив платежів протягом 6 місяців, він матиме свій доступ до рахунку заблоковано.

Як видалити рахунок Parimatch

Чи можу я відновити свій рахунок після видалення?

Беттор, який придумав, як заблокувати обліковий запис у Parimatch, і використовував один із перерахованих вище методів, може захотіти відновити його рахунок. Для цього йому потрібно подати апеляцію до групи підтримки.

Пам'ятайте, що відновлення профілю - це довга і складна процедура. Букмекер може відмовитись від цього.

Тепер ви знаєте, як видалити свій рахунок з Parimatch. Пам'ятайте, що ваші особисті дані зберігають букмекер навіть після видалення вашого профілю, як це передбачено правилами та умовами компанії. Тому перед реєстрацією ретельно вивчіть правила сайту, щоб уникнути непорозумінь.

Як відновити рахунок Parimatch