Реєстрація Parimatch для нових гравців

Реєстрація для parimatch доступний для гравців з Ураїни та європейських країн, офіс розпочав свою діяльність ще в 1994 році і по праву вважається одним з найбільших та найпопулярніших. Сьогодні ми детально проаналізуємо, як створити обліковий запис на Сайті, щоб мати можливість заробляти гроші на ставки.

реєстрація

Інструкція з реєстрації

У Parimatch реєстрація доступна як від ПК, так і від Мобільний додаток, І сам процес дуже простий:

  • Перейдіть за цим посиланням;
  • Далі відкриється форма для введення персональних даних. Перш за все, вам потрібно буде ввести своє ім'я та прізвище (як у паспорті), а також справжню дату народження, дійсну електронну адресу та місто проживання;
  • Крім того, вам потрібно буде вибрати секретне питання і ввести на нього відповідь. Надалі цей захід безпеки допоможе вам уникнути злому облікового запису, а при необхідності завдяки секретному питанню ви зможете відновити пароль. До речі, саме пароль вводиться в наступну колонку форми. Переконайтеся, що це досить складно;
  • Нарешті, перш ніж натиснути “Зареєструвати” кнопку нижче, підтвердьте свій вік і погодьтеся з правилами букмекерської контори.
  • Для підтвердження створення облікового запису на вашу електронну адресу буде надіслано лист із посиланням. Перевірте свою пошту, і якщо ви не бачите листа, знайдіть його в папці “Спам” розділ. Перейти за посиланням можна не пізніше третього дня після реєстрації.

Однак це ще не все. Щоб ви могли зняти свої виграші, вам потрібно пройти перевірка.

як зареєструватися

Реєстрація за номером телефону

Цей метод присутній в деяких букмекерських конторах як проміжний етап на шляху до повної ідентифікації, коли користувач спочатку створює обліковий запис за допомогою номера мобільного телефону, а решту ідентифікації вводить пізніше. У “Parimatch” такого варіанту немає. Номер телефону не має самостійного значення і є частиною персональних даних, які надаються при відкритті рахунку.

реєстрація по тел

Реєстраційний бонус

Поки реєстрація нового користувача на PariMatch ще не завершена, він має можливість активувати a вітальний бонус – 100% до першого депозиту до 12000 грн. Протягом 72 годин з моменту активації бонусів подарункові кошти будуть зараховані на ігровий рахунок, але їх неможливо просто вивести. Гроші призначені для ставок на спортивні події.

До речі, бонус не можна використовувати повторно, тому, відмовившись від нього на етапі реєстрації, ви назавжди втрачаєте можливість його використання.

Також врахуйте заборону на отримання бонусу шахрайським шляхом (через багаторазову реєстрацію). Акція розрахована на один ігровий акаунт (людина, квартира, сім'я, IP).

Реєстраційний бонус