Для чого потрібна перевірка PariMatch?

На Сайт PariMatch, верифікація - обов'язкова процедура, спрямована на підтвердження особи власника облікового запису. Це дозволяє заборонити стороннім особам отримати доступ до чужого профілю. Співробітники букмекерської контори перевіряють реквізити платіжного рахунку, який використовує учасник пари, і особу гравця.

Якщо виявиться, що власник профілю та власник платіжного рахунку різні люди, ви не зможете зняти кошти.

перевірка

Процес перевірки

Кожен гравець, який має створив профіль в букмекерській конторі для реальних ставок необхідно пройти перевірку в PariMatch. В обліковому записі є спеціальна форма, в яку потрібно завантажити скани своїх документів. Також рекомендується заповнювати інформацію в анкеті, щоб мінімізувати ризик помилки.

Для проходження процедури перевірки гравець може використати фотографію або скан будь-якого з наступних документів:

 • загальний паспорт;
 • закордонний паспорт;
 • посвідчення водія.

Документи мають бути дійсними, виданими офіційними державними службами. Фотокопії повинні бути зроблені з оригіналів, а не з інших копій.

процес перевірки

Поради щодо ідентифікації

Якщо особа є неповнолітньою, вона, відповідно до законодавчої бази, не має права грати в азартні ігри та робити ставки. Тому неповнолітній користувач не зможе пройти верифікацію.

Переверифікація в PariMatch не потрібна.

Пройшовши верифікацію в PariMatch, ви отримаєте доступ до всіх можливостей сайту:

 • Ставки на спорт. Пройшовши верифікацію профілю в букмекерській конторі, ви можете робити ставки на різні спортивні матчі.
 • Бета-версії кіберспорту. Кіберспорт лише нещодавно став популярним порівняно зі звичайними видами спорту, але PariMatch дозволяє гравцям робити на них ставки.
 • Акційні пропозиції. Ви можете отримати подарунки за створення облікового запису, поповнення балансу, бонусні коди.
 • Мобільний додаток. Використовуючи програму PariMatch, гравець може робити ставки по телефону. Він не має функціональних обмежень порівняно з офіційним веб-сайтом.

Основною метою перевірки є забезпечення дотримання чинного законодавства. Ця процедура дозволяє уникнути ситуацій, коли неповнолітній реєструється в букмекерській конторі та починає робити ставки на реальні гроші. Крім того, завдяки верифікації гроші на бетери’ баланс захищений від шахраїв. Якщо облікові дані користувача потраплять до рук кіберзлочинців, вони не зможуть зняти всі гроші з рахунку, оскільки вони не будуть перевірені.

Під час верифікації облікового запису ви повинні надати достовірну інформацію. Інакше процедура не спрацює. Фотографії документів, які завантажуються в обліковий запис, повинні бути якісними, інакше співробітники букмекерської контори не зможуть переглянути на них необхідну інформацію.

В обліковому записі кращого з’явиться сповіщення про те, що обліковий запис підтверджено (під формою завантаження буде відображено повідомлення «Підтверджено»). Іноді потрібно завантажити додаткові документи, якщо адміністрації букмекерської контори потрібна додаткова інформація про гравця.

Уникнути проходження перевірки неможливо. Якщо профіль не верифікований, гравцеві немає сенсу грати на реальні гроші, так як вивести виграш з рахунку буде неможливо.

Скільки часу потрібно для перевірки?

 • Тривалість ідентифікації в Pari Match залежить від методу, використаного гравцем:
 • Якщо гравець ідентифікує особу через відеодзвінок, термін перевірки залежить від того, наскільки зайняті співробітники та букмекерська контора. Перевірка відеозв'язку триває 4-5 хвилин.
 • Якщо користувач верифікує обліковий запис стандартним способом (через профіль на сайті букмекерської контори), процедура верифікації займає від кількох хвилин до години.
 • Якщо беттер зареєстрований на сайті госуслуг, йому взагалі нічого робити не потрібно. Достатньо почекати, поки букмекерська контора отримає інформацію з ЄСВ, 2-3 години.

Що робити, якщо необхідних документів немає?

Без документа, що посвідчує особу, ідентифікація не пройде. Користувачі, які досягли повноліття і не планують стати жертвою шахраїв, як правило, без проблем надають фотографію на паспорт. Грати на реальні гроші без документів можна тільки в нелегальних букмекерських конторах, але тоді ніхто не гарантує, що виграш буде знято з рахунку.