Особистий рахунок Parimatch

Будь -який беттор, який хоче зробити ставку на реальні гроші та отримувати бонуси від букмекера, повинен увійти на свою особисту сторінку за адресою Parimatch. Авторизація виконується за допомогою даних, зазначених під час створення облікового запису.

Parimatch ввійти

Як увійти до Parimatch?

Щоб увійти в особистий рахунок Parimatch на офіційному сайті, вам потрібно натиснути на кнопку “ ввійти ”, розташований у верхньому правому. З’явиться форма, в якій ви повинні вказати вхід та пароль. Як вхід ви можете використовувати свою електронну адресу, номер телефону, ідентифікатор облікового запису.

Ви також можете увійти до свого облікового запису Додаток Parimatch. Коли ви перейдете на веб -сайт Office Bookmaker з мобільного гаджета, ви побачите пропозицію встановити програму вгорі. Сайт автоматично розпізнає операційну систему, на якому працює ваш пристрій, і запропонує встановити сумісну програму. Під час запуску завантаженої та встановленої програми натисніть на профілку “ ” кнопка внизу праворуч. Клацніть на нього, щоб перейти до введення даних про авторизацію.

Як підписатись у Parimatch

Обліковий запис гравця включає підрозділи, такі як:

  • Історія облікових записів. Тут ви можете побачити зроблені ставки та переглянути історію фінансових операцій.
  • Налаштування облікового запису. Цей розділ містить особисту інформацію про Bettor.
  • Депозит/зняття коштів. Перейдіть до цього розділу, якщо ви хочете зробити депозит або замовити виплату.
  • Акції та бонуси. Тут ви можете прочитати про поточні рекламні пропозиції та отримувати подарунки від букмекера.

Проблеми для входу

Гравці іноді мають труднощі з входом в особистий кабінет. Найчастіше користувачі стикаються з такими проблемами:

  • Помилка при введенні даних. Швидше за все, ви написали неправильний вхід або пароль. Перевірте введену інформацію, виправте помилки, якщо такі є. Перевірте, чи не активовано блокування ваших ковпачків, і якщо макет вашої клавіатури правильний. Часто ставки вводять дані авторизації в російському макеті, а англійська потрібна. Крім того, пам’ятайте, чи не має вашого пароля жодних капітальних листів. Якщо гравець потрапляє в малі регістр замість великого регістру, це вважається помилкою.
  • Забули свій пароль. Якщо ви не пам’ятаєте даних про авторизацію в особистому матчі Парижа, натисніть ключ “ Забули свій пароль?” на сторінці з формою авторизації. Напишіть відповідь на контрольне запитання, і вам буде показано дійсний пароль.
  • Інші ситуації. Якщо у вас є якісь інші труднощі з авторизацією на сайті букмекера, зверніться до служба технічної підтримки. Ви можете це зробити через чат, електронну пошту або телефонний дзвінок.

Увійдіть на свою особисту сторінку в Parimatch, не спричинить труднощів, якщо ви знаєте, як вирішити описані вище проблеми.

Проблеми для входу в Parimatch