Як внести гроші на мій рахунок Parimatch?

Знаючи, як здатись Parimatch, Беттор може заробляти ставки з реальними грошима. Букмейкер займається своєю діяльністю на основі ліцензійного документа, тому гравці можуть бути впевнені, що офіс чесно проводить фінансові операції. Давайте розглянемо основні способи створення депозиту на веб -сайті Parimatch.

Parimatch депозитні гроші

Типи депозитів в Інтернеті

Ви можете здійснити депозит у Parimatch після зареєструватися і перевірка вашого профілю на веб -сайті Bookmaker. Доступні такі платіжні послуги:

  • Віза банківських карток, MasterCard,
  • Віртуальні гаманці: WebMoney, Skrill, Neteller, PayPal, UPI, Bitcin
  • Інтернет -банкінг: всі українські банки;
  • Мобільні платежі за допомогою операторів Sim-Card;

Букмекер не стягує жодної комісії, коли гравець здає гроші на свій рахунок на Parimatch з картки або іншими способами. Виняток - комісії, які передбачені в платіжних системах.

Парі-матчі типи депозиту

Поради щодо депозитів

Перш ніж вносити гроші на свій рахунок Parimatch за карткою або іншими способами, вам потрібно ретельно подумати про своє рішення. Справа в тому, що ви можете зняти гроші лише так, як ви зробили депозит.

Іноді виникає ситуація, коли ставка в Parimatch депозила свій рахунок з мобільного телефону, зробив кілька ставок на спортивні ігри та виграла, але не може зняти гроші, оскільки веб -сайт Bookmaker втратив можливість вимагати оплату за допомогою мобільних платежів. Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно Зверніться до технічної підтримки. Щоб уникнути цієї ситуації, краще використовувати інші методи здачі.

На веб -сайті Bookmaker є розділ FAQ. Він містить відповіді на найчастіше задані запитання.

Деякі ставки мають питання про те, як здати в себе в Мобільний додаток Parimatch. Щоб створити депозит таким чином, вам потрібно перейти до розділу фінансових операцій веб -сайту Bookmaker ’. Перемістіть курсор до логотипу оператора, SIM -карту, яку ви будете використовувати, та натисніть “ депозит ”. Вкажіть суму депозиту, натисніть “ перейдіть до платежу ”. Підтвердьте транзакцію на веб -сайті багатогранної системи та натисніть “ продовження ”. Ви перейдете на веб -сайт постачальника мобільних телефонів, де ви повинні ввести інформацію у формі та натиснути на “ підтвердити платіж ” кнопка. Зачекайте, поки ви отримаєте SMS з кодом перевірки. Введіть його на відповідний рядок на веб -сайті оператора, щоб завершити платіжну транзакцію. Майте на увазі, що постачальники стягують плату.

Поради Parimatch для депозитів

Перший бонус за депозит

Parimatch вітає кожного нового гравця. Це підтверджується існуванням вітального подарунка, який надається новачку, який створив рахунок і здійснив платіж у Parimatch. Розмір бонусу – 100% від суми, виплаченої на залишок, але не більше 10000 UAH.

Щоб отримати подарунок, вам потрібно поповнити свій рахунок Parimatch щонайменше 300 UAH.

Parimatch Перший бонус