Як зробити ставку на Parimatch

Вибираючи офіс букмекера для регулярних ставок на спортивні ставки, ви, мабуть, хочете вивчити правила та особливості ставок. На щастя, Parimatch зробив усе можливе, щоб зробити інтерфейс та спосіб зробити ставку на спорт якомога простішим.

Якщо вас також цікавлять питання про те, як зробити ставку на Parimatch, які види ставок можна зробити на сайті та як їх розшифрувати – Прочитайте нашу статтю, де ми спробуємо надати всю необхідну інформацію для початківців.

Як зробити ставку в Parimatch

Що мені потрібно для того, щоб зробити ставку?

По -перше, вам потрібно переконатися, що у вас є все необхідне, щоб почати робити ставки. Для цього Parimatch вимагає мало: Реєстрація рахунку, ідентифікація і гроші на рахунку гравця. Давайте подивимось на приклад гравця з Росії, де офіс букмекера працює юридично.

Перші кроки у ставках у цьому випадку: Реєстрація унікального облікового запису та ідентифікації користувачів. Щоб пройти два нескладні процедури, дотримуйтесь інструкцій:

 • Перейдіть на офіційний сайт Parimatch в Ураїни. Це в офіційній доменній зоні .в, тому проблем з доступом не буде. На головній сторінці сайту натисніть кнопку реєстрації та заповніть усі поля у формі, що з’являється на екрані. Вам потрібно буде надати активну електронну адресу, номер телефону та особисту інформацію. Не намагайтеся надати недійсну інформацію, оскільки вона буде використана в подальшій процедурі ідентифікації.
 • Підтвердьте свій обліковий запис, натиснувши посилання в електронному листі, що надійшло до вказаного електронного листа.

З цього моменту вас вважають повноцінним користувачем офісу букмекера. Для того, щоб зробити свою першу ставку і мати можливість зняти свій виграш у Parimatch, вам потрібно буде фінансувати свій ігровий обліковий запис на сайті The Beatting Company.

PayMatch підтримує велику кількість методів оплати, від банківських карток до електронних гамма.

Неукраїнські гравці також повинні зареєструвати обліковий запис та пройти процедуру перевірки, але вони можуть це зробити, надаючи копії або фотографії своїх ідентифікаційних документів до офісу букмекера. Ви можете зробити це у своєму особистому кабінеті в "Касирі ” розділ.

Як зробити ставку в Parimatch

Покрокові інструкції

Отже, щоб зробити ставку на Parimatch, вам потрібно зробити наступне:

 • Щоб зробити ставку на одну подію, виберіть будь -який з матчів або спортивних зустрічей у спеціальному розділі або на домашній сторінці. Натиснувши на подію, ви побачите доступні результати та шанси поруч із кожним із них.
 • Клацніть на шанси, якщо ви хочете зробити ставку на спорт на цей конкретний результат. У нижній правій частині екрана ви побачите зображення вашої ставки. У полі купона Вкажіть суму, яку ви хочете зробити, і підтвердити свій вибір. Це все – Перша ставка на єдину подію зроблена!
 • Якщо ви хочете зробити експрес -ставки, просто додайте результат до ковзання та виберіть тип ставки в одному вікні (натисніть на експрес). Потім додайте нові результати до ковзання і виберіть суму ставки, підтвердьте її так само, як і парая.
 • Для системи переключіть тип ставок у купоні на “ система ” і додати експрес. В іншому випадку процес ставок ідентичний для інших типів ставок.

Інструкція Parimatch

Поради щодо перших бачок

Parimatch-це зручний і простий для розуміння букмекера для початківців для початківців. Якщо ви тільки починаєте свій шлях у ставках, ось кілька порад для вас:

 • Почніть з простих підсумків або замовлення на виграш/програш для однієї з команд. Це найпростіші.
 • Виберіть свій спорт відповідально і не ставте ставки на команди, які ви підтримуєте. Ви повинні розуміти спорт, на якому ви робите ставку, але всі ставки повинні бути зроблені об'єктивно без особистих уподобань.
 • Намагайтеся не робити великих ставок після програшу. Спробуйте проаналізувати, що пішло не так, і повторіть ставку трохи пізніше.
 • Для початківців краще не робити більше 5% від загального рахунку ставок. Таким чином, ви можете безпечно ризикувати сумою, яку ви не боїтеся втрачати.
 • Виберіть дві -три пріоритетні сфери, на яких ви будете робити ставку. Ви не можете бути експертом у всіх сферах, але не ставте ставки лише на один вид спорту, це краще мати ще кілька “ в резерві ”.

Поради Parimatch для початківців